Meriti tarkvara hinnakiri

Merit Aktiva

Merit Aktivaga saate enda käsutusse täiskomplekti kaasaegseid töövahendeid raamatupidamiseks ja äri juhtimiseks: müük, ost, e-arved, pank, kassa, finants, põhivara, ladu, kulukohad ja projektid ning palju muud. Raamatupidamist saab teha piiramatule arvule firmadele ilma lisatasuta. Kõik uuendused on hinna sees.

 KuumakseAastamakse
Merit Aktiva 100 dokumendi pakett*tasutatasuta
Merit Aktiva Standard19192
Merit Aktiva Pro29288
Merit Aktiva Premium39384
Lisakasutaja müügi tegemise õigusegatasutatasuta
Täisõigustega lisakasutaja1096
Müügi- ja ostuarvete import XML failist (ühe firma litsents)1099

Hinnad on käibemaksuta.

* Merit Aktiva 100 dokumendi paketis saab tasuta sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Tasuta paketis on kasutatav kogu Premium paketi funktsionaalsus. Kasutamise aeg ei ole piiratud. Tasuta versioonilt saab mahu kasvades üle minna piiranguteta täisversioonile. Üleminekul säilivad kõik sisestatud andmed.

Aktiva pilveversioon töötab  arvutite ja muude seadmetega, kus on operatsioonisüsteem Windows, Mac OS, iOS, Linux või Android. Soovitame kasutada brauserit Google Chrome.

Aktiva pakettide võimalusi saata võrrelda siin.

Merit Palk

Merit Palk on Eesti kõige professionaalsem palgaprogramm koos parima klienditoega. Palgaarvestust saab teha piiramatule arvule firmadele ilma lisatasuta. Programmi hind sõltub töötajate arvust, tasuda võib igakuiselt või terve aasta korraga. Kui teete arvestust mitmele firmale, siis on vaja pakett valida kõige suurema töötajate arvuga firma järgi. Funktsionaalsuse poolest on kõik paketid võrdsed, ainuke erinevus on töötajate arv.

 Töötajate arv
ühes firmas
KuumakseAastamakse
Merit Palk 22tasutatasuta
Merit Palk 55660
Merit Palk 10101096
Merit Palk 303017168
Merit Palk 808033324
Merit Palk 15015085840
Merit Palk piiramatupiiramatu1291260
Lisakasutaja19120

Hinnad on käibemaksuta.

Merit Palga tasuta versioon

Merit Palka saab tasuta kasutada kuni kahele töötajale palga arvestamiseks. Kasutamise aeg ei ole piiratud. Kui lähete üle suurema töötajate arvuga paketile, siis jäävad kõik juba sisestatud andmed alles. „Merit Palk 2“ ei vaja meie juures registreerimist, lihtsalt tehke endale Meriti tarkvara kasutajakonto ja hakake palkasid arvestama. Nõu saate küsida meie klienditoelt.

Raha tagasi garantii

Merit Aktiva ja Merit Palga ostmine on täiesti riskivaba. Kui meie tarkvara Teile mistahes põhjusel ei sobi, siis maksame Teile 100% raha tagasi. Lihtsalt saatke meile 60 päeva jooksul esmaostu arve kuupäevast arvates meiliga avaldus ja me tagastame Teile raha täies ulatuses.

Merit Aktiva ja Merit Palga hinnatingimused

  • Vastavalt valitud makseviisile väljastame arve üks kord kuus või üks kord aastas.
  • Pärast makse laekumist avame automaatselt tarkvara kasutamise õigused.
  • Hinna sees on kõik litsentsi kehtivuse ajal välja tulevad uuendused, andmete hoidmine turvalises serveris ja tasuta klienditugi.
  • Programmi kasutamise võib ostja algatusel igal ajal lõpetada, informeerides meid sellest ette. Juba tasutud makseid ei tagastata.
    Erand: Kui soovite Merit Aktivast või Merit Palgast loobuda esmaostule järgneva 60 päeva jooksul, siis tagastame Teie avalduse alusel kogu Teie poolt tasutud summa.
  • Pärast litsentsi tähtaja lõppemist ei saa sisestada andmeid litsentsi lõppemise kuupäevast hilisemasse perioodi, kuid säilib programmi kasutamise õigus varasemate perioodide andmete töötlemiseks.
  • Kui põhikasutaja litsentsi juurde ostetakse hiljem lisakasutajaid või laiendatakse paketti, siis on lisakasutajate ja paketitäienduste litsentside lõppkuupäev sama, mis põhikasutaja litsentsil. Kui tarkvara kasutatakse aastamaksega, siis on lisakasutaja litsentsi esimese aasta makse proportsionaalne põhikasutaja litsentsi lõpptähtajani jäänud ajaga.