Merit Aktiva

Aktivat on lihtne õppida ja kasutada ning võimalusi on piisavalt ka nõudlikule professionaalile. Kui teete raamatupidamist mitmele firmale, siis ei ole vaja midagi juurde maksta, sest firmade arv ei ole piiratud. Tänu pilvetehnoloogiale saate väga lihtsalt töid jagada ja aega kokku hoida.

Kui vajate raamatupidamisprogrammi, mida oleks lihtne kasutada ja mis kataks kõik Teie vajadused, siis on Merit Aktiva õige valik. Hoiate kokku rohkem aega kui ühegi teise programmiga. Aktiva pilveversiooni saate kasutada ükskõik kus ja ükskõik milliselt seadmelt, kui on juurdepääs internetile.

Eriti hästi sobib Merit Aktiva mitmele firmale raamatupidamise tegemiseks, sest firmade arv ei ole piiratud ja firmade lisamine ei maksa midagi. Aktivaga tehtud raamatupidamine vastab alati seadustele ja heale raamatupidamistavale.

Merit Aktiva on kõige populaarsem raamatupidamisprogramm Eestis, mida kasutatakse rohkem kui 40 000-s firmas. Lisaks tasuta klienditugi, kust saate abi nii programmi kasutamise kui ka raamatupidamise sisulistes küsimustes. Raske on leida midagi samaväärset.

Aktiva pilveversioonis on palju uusi võimalusi, mis aitavad raamatupidamises palju aega kokku hoida. Näiteks pangaväljavõtete import ja automaatne vastavuste leidmine või e-arvete saatmine ja vastuvõtmine, mis Aktiva kasutajatele on tasuta.

Merit Aktivat arendame Eestis, kuid Eesti pole ainuke riik, kus Aktivat kasutatakse. Kui Teil on vaja teha raamatupidamist Soome või Poola firmadele, siis mõlema maa jaoks on olemas spetsiaalne kohandatud versioon.

 • Soome Aktiva kohta vaadake siit või külastage meie Soome veebilehte meritaktiva.fi
 • Poolas on Aktiva tuntud kaubamärgi 360 Księgowość all. Poola veebileht on 360ksiegowosc.pl

Mida Merit Aktiva kasutajad kõige rohkem hindavad

 • Lihtne õppida ja kasutada.
 • Piiramatu arv firmasid ilma lisatasuta.
 • Tasuta klienditugi telefoni ja meiliga.
 • Kõik uuendused on hinna sees, kunagi ei ole vaja midagi juurde maksta.
 • Tasuta lisakasutajad müügiarvete sisestamiseks.
 • Andmed on turvalises serveris kindlalt kaitstud. Turvalisus on võrdne internetipankadega.
 • Dokumendid on parandatavad.
 • Tööd alustada ja Aktiva sobivust proovida saab tasuta paketiga, kus saab sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Muid piiranguid ei ole, ka pole piiratud tasuta versiooni kasutamise aeg. Kui lähete üle piiranguteta versioonile, jäävad kõik andmed alles.

Soovitame Merit Aktivat proovida

Aktiva tasuta paketis saate sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Mingeid muid piiranguid ei ole, kasutada saate kõiki Pro ja Premium pakettide võimalusi. Kui tasuta paketi maht saab täis ja lähete üle tasulisele paketile, siis jäävad kõik andmed alles.

 

 

Hinnad ja paketid

Aktiva eest saab tasuda aasta- või kuumaksega. Hinnad on toodud ilma käibemaksuta.
Kõik paketid töötavad Windowsi, Maci ja Linuxiga ning mobiilsetel seadmetel.
 • Merit Aktiva Standard

  Lihtne pakett lihtsale firmale. Sisaldab ühe täisõigustega kasutaja ja piiramatu arvu müügiarvete tegemise õigusega tasuta kasutajaid.

  19 € /kuu
 • Merit Aktiva Pro

  Suurte võimalustega pakett, mis sobib nii ühe kasutajaga väikefirmale kui mitme kasutajaga keskmise suurusega firmale. Automaatika teeb töö lihtsaks.

  29 € /kuu
 • Merit Aktiva Premium

  Kõige võimsam pakett. Kõik Pro paketi võimalused pluss pakkumised, müügitellimused ja ettemaksuarved. Proovige ja te ei kahetse!

  39 € /kuu