Tehke endale Merit Aktiva kasutajakonto

Konto tegemine on väga lihtne. Sisestage enda e-posti aadress ja nimi ning soovi korral ka telefon. Kui vajutate nupule "Loo konto", siis saadame Teile kirja. Klikkige kirjas oleval aktiveerimise lingil ning saate valida endale turvalise parooli (salasõna) ja konto aktiveerida. Edaspidi saate Aktivasse siseneda oma e-posti aadressi ja salasõnaga. Sama kasutajanime ja parooliga saate kasutada ka Merit Palka.

Merit Aktiva pilveversiooni saate kasutada igal pool ja iga seadmega. Enam ei ole nõutav Windows-arvuti, nüüd saab Aktivat kasutada ka Maci ja Linuxiga, samuti tahvelarvuti ja mobiiliga.

Pilvetarkvara kasutades ei ole vaja muretseda andmete säilimise pärast. Kõik andmed on turvalises serveris. Kasutame andmete hoidmiseks Microsoft Azure servereid, mille turvalisus on internetipankadega samal tasemel.

Kuna programm asub serveris, siis saavad seda kasutada mitu inimest samal ajal erinevatest kohtadest. Kui tahate kasutada programmi nii kontoris kui kodus, ei ole enam vaja mõelda, kuidas andmeid ühest kohast teise toimetada, kõik on kogu aeg olemas ja kättesaadav.