Merit Aktiva

Kui soovite klientidele müügiarveid saata või oma firma raamatupidamist teha, siis Merit Aktivaga on see kõik uskumatult lihtne. Õigupoolest on Aktiva üks väheseid programme, millega ettevõtja saab ise raamatupidamise tehtud, seda tänu lihtsusele. Abi saate küsida meie konsultantidelt, loomulikult tasuta. Vajadusel võimaldab pilvetarkvara raamatupidajaga tööd jagada ja ise kasvõi mobiiliga arveid saata.

Merit Aktivaga saab ettevõtja ise oma firma raamatupidamise tehtud. Teie sisestate arved ja panga ning Aktiva teeb kõik ülejäänu. Raamatupidamine saab justkui iseenesest tehtud.

Viimaste aastate trend näitab, et üha rohkem ettevõtjaid soovib ise oma firma raamatupidamist teha, kas täielikult või osaliselt. Merit Aktiva kasutajatest üks kolmandik on ettevõtjad. Kui Teie olete programmi omanik, siis on Teil ka täielik kontroll selle üle, kes Teie andmetele juurde pääseb ja kes mida teha saab.

Ettevõtjale ei sobi kõik raamatupidamisprogrammid. Paljud neist on liiga keerulised ja nõuavad raamatupidamise tundmist. Merit Aktiva on erand, sest on tehtud just ettevõtja vajadusi silmas pidades.

Aktiva pilveversiooni saab kasutada igal pool ja iga seadmega. Avate programmi oma mobiilis või tahvelarvutil ja hetkega on olemas ülevaade asjade seisust. Müük, laekunud ja laekumata arved, raha seis pangas, kulud – kõige kohta on olemas operatiivne info. Pealegi pole midagi mõnusamat kui klientidele arvete saatmine. Hea disainiga Aktiva arved on justkui visiitkaardid, mis loovad Teie firmast professionaalse mulje.

Kui tahate keskenduda oma ärile ja raamatupidamisele mitte mõelda, siis jätke keerukamad tööd raamatupidajale. Pilvetehnoloogia annab selleks suurepärased võimalused. Ja kontroll jääb ikkagi Teile.

Hea meelega pakume oma raamatupidajate abi, kes saavad kõik üle kontrollida ja keerukamad tööd (näiteks käibedeklaratsioonid ja aastaaruande) ära teha. Helistage 617 7111 ja lepime kokku, millise osa tööst soovite ise teha ja millise meile jätta.

Samuti võite valida endale abilise meie partnerite hulgast, kelle andmed leiate partnerite lehelt.

Kui olete oma äriga laienemas Soome või Poola turule, siis on hea teada, et ka nendes riikides saate Aktivat kasutada ja ei pea uut tarkvara õppima. Mõlema maa jaoks on meil olemas spetsiaalne kohandatud versioon. Iga riigi jaoks on vaja osta eraldi litsents.

 • Soome Aktiva kohta vaadake siit või külastage meie Soome veebilehte meritaktiva.fi
 • Poolas on Aktiva tuntud kaubamärgi 360 Księgowość all. Poola veebileht on 360ksiegowosc.pl

Merit Aktiva eelised

 • Väga lihtne õppida ja kasutada.
 • Tasuta klienditugi telefoni ja meili teel.
 • Kõik uuendused on hinna sees, kunagi ei ole vaja midagi juurde maksta.
 • Meie raamatupidajad või partnerid aitavad Teil raamatupidamise korras hoida.
 • Programmi saab kasutada igal pool ja iga seadmega.
 • Piiramatu arv firmasid (Alates 01.09 3ndast firmast 1 €+km)
 • Tööd alustada ja Aktiva sobivust proovida saab tasuta paketiga, kus saab kuue kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Kui lähete tasuta versioonilt üle tööversioonile, jäävad kõik andmed alles.
 • Kõik eksivad vahel, kuid ainult Aktivas on lihtne oma vigu parandada.

Soovitame Merit Aktivat proovida

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Samuti saate tasuta saata e-arveid. Mingeid muid piiranguid ei ole, kasutada saate kõiki Pro ja Premium pakettide võimalusi. Kui tasuta paketi maht saab täis ja lähete üle tasulisele paketile, siis jäävad kõik andmed alles.

 

 

Hinnad ja paketid

Aktiva eest saab tasuda kuumaksega. Valida saate kolme erinevate võimalustega paketi vahel. Kõige võimsam on Premium, keskmine valik on Pro ja kõige lihtsam on Aktiva Standard. Aktivat saab kasutada igasuguste arvutite ja mobiilsete seadmetega. Hinnad on toodud ilma käibemaksuta.
 • Merit Aktiva Premium

  Kõige võimsam pakett. Kõik Pro paketi võimalused pluss pakkumised, müügitellimused ja ettemaksuarved. Proovige ja te ei kahetse!

  39 €/kuu
 • Merit Aktiva Pro

  Suurte võimalustega pakett, mis sobib nii ühe kasutajaga väikefirmale kui mitme kasutajaga keskmise suurusega firmale. Automaatika teeb töö lihtsaks.

  29 €/kuu
 • Merit Aktiva Standard

  Lihtne pakett lihtsale firmale. Sisaldab ühe täisõigustega kasutaja ja piiramatu arvu müügiarvete tegemise õigusega tasuta kasutajaid.

  19 €/kuu