Partnerid

Siit lehelt leiate meie partnerite lahendused, mis täiendavad Merit Aktiva ja Merit Palga võimalusi, näiteks kassasüsteemid, veebipoed, tööaja arvestus jms. Kõik siin toodud tarkvarad on meie omaga integreeritud, see tähendab oskavad Aktiva või Palgaga andmeid vahetada kas API liidesega või failiga eksportides-importides. Kui olete tarkvara arendaja ning näete, et saate pakkuda Merit Aktiva või Palga kasutajatele lisaväärtust, siis olete teretulnud oma lahendust meie tarkvaraga integreerima. Kirjutage või helistage meile ja peame nõu, kuidas on kõige parem koostööd teha.

Envoice OÜ

Tee oma raamatupidamine ja kuluaruanded automaagiliseks

Envoice on majandustarkvara lisamoodul ettevõtte ostude ja kuludega seotud raamatupidamise lihtsustamiseks ning automatiseerimiseks.

Envoice abil saab vastu võtta e-arveid, PDF arveid ja mobiilirakendusega pildistada kviitungeid. Dokumendid digiteeritakse, vajadusel läbivad kinnitusringi, arhiveeritakse ja edastatakse automaatselt Aktivasse. Envoice võimaldab lisada piiramatu arvu tasuta kasutajakontosid, kes saavad osaleda kinnitusringis ning koostada kuluaruandeid otse mobiilirakendusest.

Envoice’ga liidestamine on lihtne. Leia Aktivast oma API võti, sisesta see Envoice’i ning edasi juhtub kõik automaagiliselt. Loe lähemalt envoice.eu/et/liidestused/meritaktiva/

Küsimuste korral võta ühendust: https://envoice.eu/et/kontakt/

 

FINECODE OÜ

FINECODE OÜ on välja arendanud lahenduse ostu- ja müügiarvete kandmiseks kassa- js müügitarkvarast ERPLY Merit Aktivasse. Andmevahetuseks kasutatakse ERPLY ja Aktiva API liideseid. Tarkvara kasutamine on lihtne ja kiire ning enam pole vaja midagi topelt sisestada.

Finecode OÜ on keskendunud erilahenduste loomisele (infosüsteemid, e-poed, tarkvara liidestused) nõudlikuma kliendi jaoks.

Põhjalikuma info saate veebist või allolevalt meiliaadressilt/telefonilt.

Juhan Raudmäe
FINECODE OÜ
juhan@finecode.ee
+372 51 233 63
finecode.ee/erply-merit-liides/

 

CompuCash

Kassasüsteem CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

CompuCash’i kasutavad igapäevaselt üle 10 000 Eesti inimese, sest tegemist on kõige lihtsamini kasutatava kassasüsteemiga. CompuCash’i kasutuselevõtt on sinu aja võit! Nii lihtne, et sobib ka iseteenindus- lahenduseks.

Ostu- ja müügiarved saab importida CompuCash’ist Merit Aktivasse xml-faili vahendusel.

http://www.ektaco.ee/kassasusteemid/

ID Süsteemide OÜ

Kassa- ja müügisüsteemi BUUM ajalugu ulatub 15 aasta taha. Esimene versioon kandis nime BUUM-1 ning baseerus DOS operatsioonisüsteemil. Täna pakume BUUM-i kolmanda põlvkonna toodet BUUM SQL, mis baseerub SQL andmebaasil ning toetab Windows ja Linux platvorme. Lisandunud on hulganisti tänapäevaseid lisavõimalusi – veebil põhinevad moodulid s.h. e-pood, portatiivsed seadmed (näiteks inventuuri või tellimuste tegemiseks) ja palju muud.

Kassasüsteem BUUM SQL on paindliku ja modulaarse ülesehitusega, mis võimaldab pakkuda kliendile optimaalset süsteemi. Sõltuvalt ettevõtte töökorraldusest ning suurusest on võimalik müügisüsteem ehitada üles alates “ühe arvuti süsteemist” kuni üle eestiliste ja üle baltikumi toimivate laivõrkudel baseeruvate süsteemideni.

Müügisüsteem BUUM on kasutusel ca 1500 ettevõttes Eestis, Lätis ja Leedus.

Tutvu standardlahendustega ID Süsteemide kodulehel ja võta täpse pakkumise saamiseks ühendust ID Süsteemide müügikonsultantidega.

Tsekk.ee

Saada kõik oma tšekid raamatupidajale äpiga!

Tsekk.ee äpiga teete ostutšekist pildi ja see salvestatakse APi kaudu automaatselt Merit Aktivasse kinnitamata ostuarvena. Enam ei ole vaja tšekke käsitsi sisestada.

Teenuse saab aktiveerida Aktiva menüüst Seadistused > Ettevõtte andmed > E-arvete seadistus. Aktiveerimise järel saate e-maili edasiste juhistega.

Katusepapi 4, 11412 Tallinn
sales@wizard.finance
+372 53 622 161
tsekk.ee

Sinu kõne ja kiri on alati oodatud!

Omniva

Arve info otse Merit Aktivasse ilma midagi käsitsi sisestamata.

Kui pdf-ostuarve tuleb käsitsi Aktivasse sisestada, siis e-arve puhul jõuab info otse tarkvarasse ja käsitsi sisestamist ei ole vaja.

E-arvete saatmiseks ja vastu võtmiseks piisab, kui aktiveerite teenuse Merit Aktivas. Seda saab teha Aktiva menüüst Seadistused > Ettevõtte andmed > E-arvete seadistus. Sellisel viisil e-arvete saatmine ja vastuvõtmine on tasuta.

Arvekeskus pakub võimalust arvetele lisada kinnitusringi, koostada e-kuluaruandeid, digiteerida arveid aga ka näiteks saata e-arveid otse panka. Nende kohta uuri lisaks Arvekeskusest – omniva.ee/arvekeskus.

 

 

Apix Messaging Oy

E-arveid saab Aktivast saata ka Soome klientidele. Soomes on Merit Aktiva e-arve operaatoriks Apix Messaging Oy. E-arvete saatmine ja vastuvõtmine on Soomes tasuline teenus. Selleks on vaja luua kasutajakonto Apixi juures ja osta krediiti (verkkopostimerkit). Detailse info leiad meie kodulehelt Aktiva juhenditest.

apix.fi
Sinikalliontie 9
02630 Espoo
info@apix.fi

ProWeb OÜ

Firma ProWeb pakub e-poe tarkvara WebShopper, mis on API kaudu liidestatud Merit Aktivaga.

WebShopper on lihtne ja mugav e-poe platvorm, mis on Eesti turul alates 2015. aastast. WebShopper võimaldab soodsa kuutasu eest käivitada täisfunktsionaalse e-poe koos kõikide sinna juurde kuuluvate võimalustega. Kaasa tulevad mitmed tasuta lisavõimalused, näiteks zave.ee, ostureede.ee, ostugarantii.ee, veebikaitse.ee, ale24.ee ja teised.

WebShopperi platvormi arendatakse pidevalt edasi, et tagada veelgi parem kasutusmugavus ja lisada järjest uusi võimalusi. Nüüd on WebShopper täielikult ühilduv Merit Aktivaga. Andmevahetus WebShopperi e-poe ja Merit Aktiva vahel on täielikult automatiseeritud.

WebShopperi kontaktisik on Marek Sauber, tema käest saate rohkem infot küsida.

Marek Sauber
ProWeb OÜ
Õli 2a, 80031 Pärnu
Tel: +372 56 302 302
info@proweb.ee
proweb.ee

 

Wemply

Wemply on mugav reaalajas toimiv internetipõhine tööajaarvestustarkvara, mis automatiseerib ettevõtte töö planeerimise ning töötundide, hüvitiste ja puhkuste arvestamise. Tööde planeerimine ja arvestamine on Wemply’ga lihtne ja efektiivne.

Wemply suurim tugevus on dünaamilisus – iga ettevõte ehitab ise omale Wemply ja loob lisaväljad, et kõik vajalik info saaks kajastatud. Komponentidel põhinev tarkvara võimaldab kõik ebavajaliku välja lülitada ning jätta alles vaid ettevõtte tööks olulised komponendid.

Kõik töötunnid ja puhkused/puudumised koos kogu vajaliku lisainfoga kogub kokku Wemply. Hiljem saab kogutud andmed paari klikiga Meriti palgaprogrammi kanda ning teostada palgaarvestuse.

Wemply tuli turule 2017. aasta alguses ning sellest alates on kasutajate arv Wemply’s kasvanud 200 ettevõtteni. Aeg on raha ning Wemply hoiab kokku aega ja paberit, viies kogu tööaja- ja puhkusehalduse pidevalt arenevasse lihtsalt kasutatavasse pilvelahendusse!

Võtke julgelt ühendust:
info@wemply.com
+372 5349 8339

Põhjalikum info ning kasutaja loomine:
wemply.com

Begin

Begin OÜ pakub tööaja arvestuse tarkvara. Firma on tegutsenud Eesti turul kaheksa aastat ning selle ajaga on kogunenud üle 700 rahuloleva ettevõtte ning vähemalt 20 000 igapäevast kasutajat.

Begini tarkvara annab ülevaate tööajast, distsiplineerib töötajaid ning lihtsustab projekti kuluarvestuse tegemist.

Tarkvara peamised funktsioonid (vajuta lingile, et lugeda täpsemalt):

Biomeetriline tööaja registreerimine

GPS-positsioneerimisega tööaja registreerimine

Pilvepõhine tunnileht

Töögraafikute planeerimine

Begini tarkvara on integreeritud Merit Palgaga, kuhu saab saata nii töötunnid kui ka perioodi üle- ning alatunnid.

Praegu käimasoleva kampaania raames saate proovida Begini tarkvara tasuta.

Astu esimene samm ning katseta Begin tarkvara!

 

Pangad

Merit Aktival on otseühendus Swedbanki ja LHV Pangaga. Otseühendus tähendab, et pangaväljavõte laaditakse automaatselt Aktivasse ja luuakse vastavused dokumentidega. Selleks ei ole isegi vaja programmi siseneda, kogu tegevus toimub serveris automaatselt.

Swedbanki väljavõte laaditakse alla üks kord ööpäevas eelmise päeva kohta, LHV Panga väljavõtet uuendatakse iga paari tunni tagant. Otseühendused on Aktiva kasutajatele tasuta, kuid need on vaja aktiveerida nii Aktivas kui pangas. Ka maksekorraldused saab panka saata otseühendusega ehk ilma vahepeal faili salvestamata. Maksekorraldused on vaja pangas kinnitada.

Teiste suuremate Eesti pankadega (SEB, Luminor, Danske, Coop) on liidesed failidega, see tähendab internetipangas on vaja väljavõte faili salvestada ning siis Aktivasse importida. Samuti saab maksekorraldused nii Merit Aktivast kui Merit Palgast faili salvestada ja siis panka importida.

Pangaliideste aktiveerimisel ja kasutamisel aitab teid meie klienditugi 776 9333 või meiliga klienditugi@merit.ee.

 

Andmebaas OÜ

Kui karbitootest ei piisa, on võimalik luua sinu ettevõtte vajadusi kattev tarkvaralahendus.

Andmebaas OÜ on Eestis ja Šveitsis tegutsev äritarkvara erilahendusi loov tarkvaraettevõte.

Andmebaas OÜ lahendused:

 • lahendus koostatakse kliendi vajadustest lähtuvalt,
 • kasutatav kõikidest arvutitest ja mobiilseadmetest (telefonid, tahvelarvutid),
 • eluaegne garantii – lahendusele kehtib garantii kuni teenust kasutatakse,
 • liidestused tarkvarapakettidega Merit Aktiva, Erply, Scoro, Excellent jne.
 • lahendused asuvad on Andmebaas OÜ serverites, lisakulu IT-le puudub,
 • teenuse kättesaadavus 99.96% ajast ehk teenuse maasoleku aeg keskmiselt 4 minutit nädalas ehk 40 sekundit päevas.

Kontaktisik:

Annar Merirand
Andmebaas OÜ
annar@andmebaas.ee
www.andmebaas.ee

FINECODE OÜ

Finecode OÜ on keskendunud erilahenduste loomisele (infosüsteemid, e-poed, tarkvara liidestused) nõudlikuma kliendi jaoks.

Põhjalikuma info saate veebist või allolevalt meiliaadressilt/telefonilt.

Juhan Raudmäe
FINECODE OÜ
juhan@finecode.ee
+372 51 233 63

ELLREX OÜ

Ellrex digidoc on mugav dokumendihalduse süsteem.

Aga see pole veel kõik. Kui kasutate mõnda muud tarkvara, näiteks veebipoodi või kassatarkvara, ja soovite seda Merit Aktivaga ühendada, siis on Ellrex valmis looma liidese Teie kasutatava tarkvara ja Merit Aktiva vahele.

Ellrexi dokumendihaldusega saate kõik oma dokumendid (arvete originaalid, lepingud, kirjad, töölepingud jms) süstematiseerida. Failidele saate lisada märksõnu, mis aitavad dokumente hiljem lihtsasti üles leida. Dokumendihalduse keskkonnast saate dokumente ühe klikiga alla laadida või jättagi need sinna, sest tasu küsitakse ainult üleslaadimise eest. Kui Te üleslaadimist enam ei vaja, siis säilib juurdepääs failidele veel seitse aastat.

Muuhulgas pakub Ellrexi keskkond sellised võimalusi.

1. E-mailiga saadetud ostuarvete vastu võtmine ja menetlemine. Arved kirjutatakse API’ga otse Merit Aktivasse. Sealhulgas lisatakse automaatselt uued artiklid, tarnijad ja tasumised. Töö käigus tekivad metaandmed, mis sisaldavad ka raamatupidamise seaduses ettenähtud raamatupidamise kande numbrit.

2. Veebipoest või kassasüsteemist saadetud müügiarvete koondfaili vastu võtmine ja arvete automaatne Merit Aktivasse edastamine. Lisatakse uued artiklid, kliendid ja laekumised. Koondfail saab automaatselt metaandmed ning arhiveerub automaatselt koonddokumendina.

Ellrexiga saate muuta oma organisatsiooni 100% paberivabaks.

Põhjalikumat infot saate lugeda Ellrexi veebilehelt.

ELLREX OÜ
info@ellrex.ee
Kalle Aas
+372 5345 5706
https://ellrex.ee/service/dokumendihaldus/
Proovi Ellrex digidoci 30 päeva tasuta
https://doc.ellrex.ee/?link=registercontract

Inforegister (Register OÜ)

Inforegister NOW rakendus on kasulik tööriist neile, kes on aktiveerinud e-arvete edastamise Omniva Arvekeskuse kaudu.

NOW annab ülevaate firmade tasumata e-arvetest ning kiirendab maksete laekumisi. Lisaks võimaldab Inforegister NOW enne tehingu tegemist firma tausta kontrollida ning kliendid ja partnerid automaatsesse jälgimisse lisada. NOW teavitab Sind, kui jälgimisse lisatud firmal tekib maksuvõlg, vahetub juhatuse liige, jääb esitamata aruandeid või toimub mõni muu oluline sündmus. Kui kliendil e-arve maksmata jääb, saad NOW vahendusel võla avalikustada Inforegistris ning abi ka raha kättesaamisel.

Vaata lisaks: Inforegister NOW rakendus

 

Trumpauto OÜ

Trumpauto on kaasaegne tarkvara autoremonditöökojale, pesulale, rehvivahetusele. Trumpauto on arendatud spetsiaalselt sõidukitega tegelevatele ettevõtetele, et muuta töö efektiivsemaks ning ressursse paremini planeerida.

Trumpauto koosneb järgmistest osadest:

 • Broneeringute haldamine otse teie kodulehelt Trumpauto kalendrisse
 • Sõidukite register ja ajalugu
 • Klientide register ja ajalugu
 • Tööde register ja ajalugu
 • Kalender – ressursside planeerimine otse kalendrist
 • Ostu- ja müügiarved
 • Müügiarvete eksport Merit Aktivasse
 • Andmete import ja eksport
 • Laomoodul ja liikumised otse töölehele
 • Statistika ja aruandlus
 • Sõiduki info pärimine otse Maanteeametist

Trumpauto kasutamine annab aja kokkuhoidu keskmiselt pool tööpäeva nädalas. See on võit, mis tähendab teenitud lisaraha või oma lähedaste ja sõpradega veedetud aega.

Täna kasutavad Trumpauto tarkvara mitmed ettevõtted Bosch Car Services, Carstop ja Autosi kettidest, kutseõppeasutused üle Eesti ning paljud teised ettevõtted, kes hooldavaid masinaid alates sõiduautodest kuni väikelaevade ja kiirendusautodeni.

Trumpauto on loodud selleks, et töökoja juhi, omaniku ja mehaaniku aega kokku hoida ning selleks, et kliendi ja töökoja suhtlus oleks positiivne kogemus, mitte stressiallikas.

Rando Pärna
Trumpauto OÜ
+372 663 1717
info@trumpauto.ee

 

Kasulik Koolitus

Exceli koolituste pakkumine Meriti klientidele

Võimalus täiendada oma Exceli kasutusoskusi väga head tagasisidet saanud koolitustel. Meriti klientidele kehtivad soodushinnad.

Kui teie igapäevaseks töövahendiks MS Office Excel, muudab Exceli täiendkoolitus töö oluliselt mitmekesisemaks ja kiiremaks.

Meriti partneri Kasulik Koolitus™ arvutikoolituste omapäraks on kerge jälgitavus, praktilised näited ning sõbralik ja toetav koolitaja. Kõik osalejad saavad piiramatuks ajaks ligipääsu koolituse videotele ning võivad küsida koolitajalt isiklikku nõu Exceli kasutamisel. Kasulik Koolitus™ koolitaja on koolitanud üle kahe ja poole tuhande töötaja, kes on hinnanud keskmiselt koolitusi 9,35 punktiga 10-st.

Põhjalikum info siin lehel.