Merit Palk on 100% usaldusväärne palgaprogramm

Merit Palga kasutajad teavad, et palkade arvestamine on lihtne ja muretu töö. Merit Palk on ainuke palgaprogramm, kus maksumäärad uuenevad automaatselt ja tänu sellele on maksuarvestus alati 100% õige. Ühele ja kahele töötajale on Merit Palk tasuta.

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas.

Merit Palk on kõige populaarsem palgaprogramm Eestis, millega arvestatakse palka rohkem kui 16 000-s firmas rohkem kui 100 000-le töötajale. Töö alustamine on lihtsamast lihtsam, sest töötajad ja lepingud saab importida töötamise registrist.

Kui vajate programmi oma esimesele töötajale palga arvestamiseks või teete arvestust mõne teise programmiga kasvõi mitmesajale töötajale, siis proovige Merit Palka. Aja kokkuhoid on märgatav ning töö läheb palju lihtsamaks.

Ükskõik millist raamatupidamisprogrammi Te kasutate, Merit Palk on palgaarvestuseks igal juhul parim valik. Ühe ja kahe töötajaga firmale on Merit Palga kasutamine tasuta.

Mida Merit Palk Teile annab

 • Suur aja kokkuhoid palkade arvestamisel ja maksude deklareerimisel.
 • Täielik kindlus, et palgad ja maksud on alati õiged.
 • Palga saajatele meeldivad selged ja informatiivsed palgateatised. Nii tõuseb teie kui tööandja maine oma töötajate seas.
 • Kõik programmi ja maksuarvestuse täiendused on hinna sees.
 • Eesti parim klienditugi. Teie küsimustele vastavad konsultandid, kes teevad igapäevaselt praktilist palgaarvestust. Telefoni ja meili teel vastame teie küsimustele tasuta. Soovi korral saate konsultandi enda juurde kutsuda.
 • Tasuta tehniline tugi.
 • Programm ja andmed asuvad turvalises pilveserveris. Turvalisus on samal tasemel internetipankadega. Kunagi pole vaja karta viirusi ega andmete kadumaminekut.

Merit Palga eelised

 • Merit Palgaga on väga lihtne tööd alustada. Töötajad ja töölepingud importige töötamise registrist, maksumäärad ja seadistus on programmis juba olemas. Palgaarvestus saab paari klikiga tehtud ja palgad välja makstud.
 • Merit Palk on ainuke professionaalne palgaprogramm Eestis. Paljudel tarkvara tootjatel on oma palgamoodul, kuid ainult Merit Palk on eraldi arendusmeekonnaga palgaprogramm, mis garanteerib püsiva arengu, hästi läbi mõeldud lahendused ja parima kvaliteedi.
 • Merit Palk sobib kokku kõikide finantsprogrammidega. Ükskõik millist finantstarkvara te kasutate, igal juhul saate Merit Palgast teha kanded oma raamatupidamisse.
 • Merit Palgaga saab teha mitme firma palgaarvestust ja firmade arv ei ole piiratud. Pakett valige kõige suurema töötajate arvuga firma järgi, töötajate arvu eri firmades ei summeerita.
 • Tasuta pakett ühe ja kahe töötajaga firmadele.

Proovi Merit Palka tasuta

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole. Kui Teil rohkem töötajaid polegi, siis saate tasuta paketiga kogu töö tehtud. Kui töötajate arv on suurem, siis saate tasuta paketiga proovida programmi sobivust.

Küsige nõu ja lisainfot meie klienditoest telefonil 776 9333.

Merit Palga hind ja tellimine

Merit Palga eest saab tasuda igakuiselt. Saate valida rohkemate võimalustega pro-paketi ja standardpaketi vahel. Lisaks tehke valik töötajate arvu järgi. Kui teete arvestust mitmele firmale, siis tehke valik kõige suurema firma järgi.  Alates 1.09.2020 on põhilitsentsi hinna sees 2 firmat, iga täiendava firma hind on AINULT 1 €/kuus.
Ühe ja kahe töötajaga firmadele on Merit Palk tasuta. Hinnad on toodud ilma käibemaksuta.

Kõigi Meriti klientide vahel, kellel on septembri lõpu seisuga Merit Aktiva või Merit Palga tasuline litsents loosime välja ööbimise kahele 1 ööks maagilises ÖÖD majas koos minibaariga. Kitsid ei ole, pakette loosime välja koguni 3 ja kaasa anname 50 € reisiraha!
Tutvu kampaania tingimustega siin
Millist paketti soovite? Võrdle pakette