Praktiline koolitus Aktiva pilveversiooniga alustajatele

19. veebruar 2020 10:00-13:00
Tallinn BCS Koolitus AS, Aia 7 (II korrus) Palun tähelepanu: varuge aega kohaletulekuks. Majal puudub number 7. Sissepääs on klaasustest, trepp teisele korrusele. Orienteeruda saate vastasasuva hotelli ja kõrvalasuva restorani Lusikas järgi. Aia 7 asuv koolituskeskus on hästi ligipääsetav ühistranspordiga. Autoga tulijatel soovitame auto jätta meist 5-minutilise jalutustee kaugusel paiknevasse soodsaima hinnaga EuroPargi parklasse: Ahtri 3 parkla või Ahtri 2 parkla. Seejärel tulla vanalinna suunas üle Mere pst. ja läbi Kanuti aia Aia tänavale. Edukat päralejõudmist!
Vabu kohti: 11 Osalejate piirarv: 12

Spetsiaalne koolitus neile, kes alles alustavad Merit Aktiva kasutamist ja soovivad lähemalt tutvuda pilveversiooni suurepäraste aega säästvate võimalustega.
Kõigil osalejatel on võimalus arvutiekraanil programmi funktsioone proovida, sealhulgas saata e-arveid, kinnitada saabunud e-arveid, kinnitada otseühendusega pangast saabunud tehinguid ja palju muud. Arvutid on koolitusruumis olemas.
Saate koolitusel vastused kõikidele tekkivatele küsimustele.

Kui koolitusele pole enam vabu kohti, siis palun saatke järelepärimine meilile merit@merit.ee. Infot saab ka telefonil 617 7111
Kui Te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest varakult teada anda.

Koolituse viib läbi Merit Tarkvara AS konsultant Jekaterina Legovitš
Koolituse hind sisaldab käibemaksu.

Hind 54 €