Raamatupidamisprogramm ettevõtjale ja raamatupidajale. Lae Aktiva alla!

Ettevõtjale

Kas oled mõelnud, et võid ise oma firma raamatupidamist teha? Või kui mitte kogu raamatupidamist, siis vähemalt müügiarveid saata ja kuluarveid sisestada.

Nii on sul alati olemas täielik ülevaade oma firma seisust. Müük, laekunud ja laekumata arved, raha seis pangas, kulud – kõigi valdkondade kohta on olemas operatiivne info. Pealegi on kliendile arve saatmine tõeline nauding.*

Muidugi on raamatupidamise tegemiseks vaja sobivat tarkvara. Kõik programmid ettevõtjale ei sobi, sest on liiga keerulised ja nõuavad raamatu-pidamise tundmist. Vaevalt, et sul on aega raamatupidamise põhjalikuks õppimiseks.

Merit Aktiva on õnneks nii lihtne, et selle kasutamisega saab hakkama igaüks. Sa sisestad müügi- ja ostu-arved ning Aktiva teeb automaatselt raamatupidamiskanded. Seega saab raamatupidamine justkui iseenesest tehtud. Kui vajad mõnikord abi keerukamate tehingute tegemisel, siis aitab meie konsultant, tuttav raamatupidaja või mistahes raamatupidamisbüroo.

Raamatupidajale

Kas otsid raamatupidamisprogrammi, mis pakub professionaalseid võimalusi ja on samas lihtne õppida ning kasutada?

Merit Aktiva on raamatupidamis-programm, mille kasutamisega saab hakkama igaüks. Samas on Aktivas olemas kõik professionaalsele raamatu-pidajale vajalikud võimalused. Eriti sobiv on Aktiva neile, kes teevad raamatupidamist mitmele väikefirmale, sest firmade arv ei ole piiratud ja firmade lisamise eest ei ole vaja maksta.

Mida pakub Merit Aktiva raamatupidajale:

  • proffide poolt tehtud algseaded erinevate firma tüüpide jaoks
  • parandatavad dokumendid
  • kohandatav kontoplaan
  • suurepärane valik aruandeid, sh. bilanss, kasumiaruanne, rahavoogude aruanne ja käibedeklaratsioon
  • laoarvestus
  • põhivara arvestus
  • projektid ja kulukohad
  • valuutaarvestus
  • aruannete eksport Excelisse
  • laiendatud pakett mitmele kasutajale

Merit Aktiva kasutamine maksab ainult 129 eurot aastas. Kuukaupa makstes on hind 25 eurot kuus. Hinna sees on tasuta klienditugi, varukoopiate hoidmine ja kõik programmi uuendused. Hindadele lisandub käibemaks.

Laadi Merit Aktiva oma arvutisse
ja lihtsalt hakka tööle!
Töö alustamise juhend (pdf)

Lae Aktiva alla

Nüüd ka Soome versioon! Vaata www.meritaktiva.fi

Merit Aktivast saadetud professionaalselt kujundatud arved on sinu firmale parimaks visiitkaardiks. 100 müügi- ja 100 ostuarvet saab sisestada tasuta, seejärel tasulisele litsentsile üle minnes jäävad kõik dokumendid alles.

www.merit.ee