E-arved hoiavad
kokku uskumatult
palju Teie aega

Merit Aktiva on ainuke
raamatupidamisprogramm, kus e-arvete
saatmine ja vastuvõtmine
on täiesti tasuta.

Kui saadate oma klientidele e-arveid, siis teete nende elu lihtsaks. Kui küsite e-arveid oma tarnijate käest, siis teete ka enda elu lihtsaks.

Enam pole vaja paberilt või pdf-failist arveid sisse toksida, kõik andmed on kohe programmis olemas ja vajavad ainult paari hiireklikiga kinnitamist. Kui varem olid e-arved suurte firmade mängumaa, siis nüüd saavad neid kasutada kõik. õnneks väga lihtsalt ja tasuta, ei mingeid lepinguid ega kuutasusid.

Tehke endale Merit Aktiva kasutajakonto ja proovige!
See on tasuta.

Teen Aktiva konto

Lisainfot saate küsida telefonil 617 7111 või meiliga merit@merit.ee

 

Mis on e-arve?

E-arve on spetsiaalses elektroonses formaadis arve, mida programmid oskavad omavahel vahetada. Meiliga saadetav pdf-arve ei ole e-arve, sest programm ei saa pdf-failist andmeid lugeda ja arve on vaja ikkagi käsitsi sisestada. Õiget e-arvet saate ekraanil vaadata, paberile printida või pdf-faili salvestada, aga lisaks sellele oskavad paljud tarkvarad sealt info automaatselt välja lugeda. Seega pole enam vaja arvel olevaid andmeid käsitsi sisestada.

Kuidas töötab e-arvete saatmine?

Merit Aktiva kasutajad saavad saata e-arveid teistele Aktiva kasutajatele, kellel e-arvete vastuvõtmise teenus on Aktivas aktiveeritud. Kui aktiveerite ühenduse e-arvete operaatoriga Omniva, siis saate e-arveid saata ka kõikide teiste tarkvarade kasutajatele, kellel Äriregistris on märge e-arvete vastuvõtu võimekuse kohta.

Kui teete Aktivas müügiarve ja kliendil on e-arvete vastuvõtmise võimekus olemas, siis ilmub pärast arve salvestamist nähtavale e-arve saatmise nupp. Sellele vajutades saadetakse arve kohe kliendile ära. Kui e-arve nupp pole müügiarve aknas nähtaval, siis järelikult kliendil e-arvete vastuvõtmise võimekust ei ole. Soovitage tal e-arvete vastuvõtmine aktiveerida, sest nii säästab ta oluliselt aega ja Teie saate tõenäoliselt raha kiiremini kätte. Kui Teie klient kasutab Merit Aktivat, siis käib teenuse aktiveerimine Aktiva seadistuste aknas paari hiireklikiga ja on täiesti tasuta.

Kuidas töötab e-arvete vastuvõtmine?

Kui Te pole veel e-arvete vastuvõtmist aktiveerinud, siis on mõistlik seda teha. Soovitame aktiveerida nii Merit Aktiva vastava teenuse (siis saate teiste Aktiva kasutajate käest e-arveid väga lihtsalt vastu võtta) kui ka Omniva e-arvete konto. Mõlemad teenused on Aktiva kasutajate jaoks tasuta. Teenused saate aktiveerida Aktiva seadistuste aknas.

Kui e-arvete konto on loodud, siis impordib Aktiva saabunud arved kinnitamata ostuarvete tabelisse. Siin saate dokumendid mõne hiireklikiga kinnitada. Kõige tähtsam on see, et enam pole vaja midagi käsitsi sisestada. Aja kokkuhoid on väga suur.

Proovige Merit Aktivaga arveid saata ja raamatupidamist teha ning Te näete, kui automatiseeritud ja lihtne on kogu töö.

Teen Aktiva konto

Küsige julgesti lisa telefonil 617 7111 või meiliga merit@merit.ee

 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function do_shortcode() in /data02/virt14029/domeenid/www.merit.ee/htdocs/kampaania/2018/earved/index.php:61 Stack trace: #0 {main} thrown in /data02/virt14029/domeenid/www.merit.ee/htdocs/kampaania/2018/earved/index.php on line 61